15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 0 4000 1 0 horizontal https://senizbas.com 300 0 1
theme-sticky-logo-alt

“ÇOCUKTAN AL BİLGİYİ” SERİSİ

Korkunç Güzel İnternet
Çocuktan Al Bilgiyi Serisi 1

Merhaba arkadaşlar, ben Emre.

Emre’nin Oyun Günlüğü vloguma hoşgeldiniz! Bu vlogda dijital oyunlar hakkında ipuçları, bağımlı olmadan keyif almanın yolları, internette güvenle sörf yapmanın taktikleri ve dijital dünyayı keşfetmenin güzelliklerini bulacaksınız. Baktınız minik hatalarınız oldu, onun da çözümü bu vlogda. B4N!

Merhaba arkadaşlar, ben Tuğçe.

Tuğçe ile Renkli Günler vloguma bir göz atmak ister misiniz? Sosyal medyada tehlikelere dalmadan paylaşım yapmanın, online LEET yani cool takılmanın, kızların neden selfie bağımlısı olduğunun, en güzel paylaşımların nasıl yapıldığının püf noktalarını göreceksiniz. Ayrıca kendi dijital dünyamızı nasıl eğlenceli ve güvenli kılarız, onu da anlatacağım.Şimdilik bayyy!

Korkunç Güzel İnternet’te, çocukların bakış açısıyla internet kullanımının keyifli taraflarına, faydalarına şahitlik edecek ve aşırıya kaçıldığında nelere sebebiyet verebileceğini okuyacaksınız. Çocukların kendi kendilerine sınırları keşfettiği eğlenceli bir gençlik kitabı!

···KİTABIN ETKİNLİK DOSYASI İÇİN TIKLAYIN···

Künye:
İlk Basım Tarihi: 01/10/2019
Baskı Sayısı: 1
Sayfa Sayısı: 152
Yazar: Şeniz Baş, Pınar Akseki
ISBN: 978-605-08-3161-0
Yaş: 11+
Yayınevi: Timaş İlk Gençlik

Arkadaşlık Çok Karışık
Çocuktan Al Bilgiyi Serisi 2

Merhaba arkadaşlar, ben Ayşen.
Sınıfımıza yeni bir öğrenci geleceği söylentisi ortalığı karıştırdı. Adı Umut’muş. Erkekler hemen “Umut bizimdir!” diye atıldılar. Ama sınıfın popisi Ceyda, Umut kız ismi de olur deyince iddialar havada uçuşmaya başladı. Herkes Umut’la arkadaş olmak istiyordu, ayrıca herkesin arkadaşlığın ne demek olduğu hakkında değişik fikirleri vardı. Neler oldu merak ediyorsanız, kitabın sayfalarını çevirmeye başlayın.

Merhaba arkadaşlar, ben Güven.
5B sınıfındayım. Okulun en renkli tipleri bizim sınıftadır.Örneğin Korkut çok havalıdır, Gökhan her şeye koşar, Sedat her şeye bilmiyorum der. Yeni öğrenci Umut’u da merak ediyorum. O da eminim havalı bir tiptir, spor yapıyordur, iyi bir kalecidir belki de. Ben böyle dedikçe kızlar yerlerinden zıplıyorlar, neymiş Umut kız da olabilirmiş.Umut kız mı erkek mi merak ediyorsanız, maceraya buyurun.

Arkadaşlık Çok Karışık’ta, çocukların bakış açısıyla iyi bir arkadaşlığın geliştirici ve mutluluk verici taraflarını okuyacak, akran zorbalığı nedir, nasıl korunulur, popüler olma baskısı neler getirir sorularının cevaplarını bulacaksınız. Çocukların çocuklara iyi arkadaş olmanın sırlarını anlattığı bir ilk gençlik kitabı!

···KİTABIN ETKİNLİK DOSYASI İÇİN TIKLAYIN···

Künye:
İlk Basım Tarihi: 01/01/2020
Baskı Sayısı: 1
Sayfa Sayısı: 160
Yazar: Şeniz Baş, Pınar Akseki
ISBN: 978-605-08-3225-9
Yaş: 11+
Yayınevi: Timaş İlk Genç

Korkunç Güzel İnternet Tanıtım Filmi